Domofon GSM firmy CAME. Jedno z ciekawszych urządzeń jakie ostatnio pojawiły się na rynku. Załóżmy, że potrzebujemy stworzyć wielorodzinny system domofonowy ( to urządzenie obsłuży do 200 lokatorów), a nie mamy instalacji przewodowej. Często wykonanie takiej instalacji w wykończonym obiekcie jest niemożliwe. Jeśli się da ją wykonać koszty będą wysokie. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest właśnie domofon MTMA/GSM firmy CAME. Montujemy go na słupku bramowym lub przy wejściu. Jedyny przewód jaki musimy doprowadzić to przewód zasilania 230V~. Domofon ma budowę modułową. To oznacza, że możemy go dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy wyposażyć go w czytnik kart lub breloków, front z przyciskami wywołania (maks. 8) lub w przypadku większej ilości lokatorów w moduł wyświetlacza z kartoteką lokatorów. Dodatkowo domofon możemy wyposażyć w klawiaturę numeryczną, dzięki której będziemy mogli otwierać drzwi lub bramę za pomocą kodu.

Jego nowatorskie działanie polega na tym, że w lokalach nie stosujemy monitorów czy słuchawek. Funkcję słuchawki pełni telefon lokatora lokalu. Do jednego lokalu możemy przypisać do pięciu numerów telefonicznych. Lokali jak wcześniej wspomniałem może być maksymalnie dwieście.

Jeśli przy wejściu ktoś wywoła numer mieszkania, domofon będzie dzwonił do przypisanych numerów telefonu wg. wskazanej kolejności. Po odebraniu rozmowy można otworzyć wejście ( możliwa obsługa do dwóch wejść). Bardzo ważną zaletą tego rozwiązania jest to, że nawet jeśli lokatora nie ma w domu to może on prowadzić rozmowę z gościem przy wejściu.
62030040

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej Czytaj dalej...