Rok 1989. Powstaje firma TODAKS.
Od samego początku ściśle związana z elektroniką, szybko zdobywa lojalnych Klientów na terenie dawnego województwa włocławskiego.

Z roku na rok bogatsi o nowe doświadczenia, rozszerzaliśmy asortyment sklepu i usługi...
Pogłębialiśmy zaufanie i zdobywaliśmy lojalność Klientów oraz partnerów handlowych i technologicznych. Dziś możemy śmiało powiedzieć - było warto. Udało się zbudować markę zakorzenioną w świadomości Włocławian, markę, która stała się synonimem wiedzy i doświadczenia z branży elektronicznej. Najwyższą jakość i solidność usług projektowo-wykonawczych monitoringu, systemów alarmowych i antenowych potwierdzają liczne certyfikaty i rosnąca lista zadowolonych Klientów detalicznych i biznesowych.

TODAKS W STATYSTYKACH
 

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY ZABEZPIECZEŃ

TYSIĘCY PRODUKTÓW W BAZIE HANDLOWEJ


Obecnie nasze działania skoncentrowane są na działalności handlowej z zakresu systemów telewizji przemysłowej, alarmowych, antenowych, automatyki budynkowej a także części i podzespołów RTV. Prowadzimy również działalność usługową w zakresie montażu systemów automatyki budynkowej i zabezpieczeń realizowanych na systemach Nexo. Oferujemy także wykonanie instalacji kontroli dostępu opartych na systemach ACCO firmy Satel oraz Yotogi. Wśród bogatej oferty z zakresu części elektronicznych warto zwrócić uwagę na ofertę chemii stosowanej w naprawach i konserwacji sprzętu RTV oraz komputerowego. Pianki czyszczące, smary, zamrażacze, preparaty czyszcząco-smarujące, to niezbędne akcesoria w każdym warsztacie oferującym usługi naprawy i regulacji sprzętu elektronicznego. To także coraz częściej niezbędne wyposażenie majsterkowicza. W naszej ofercie znajdują się również: multimetry, układy scalone, diody, tranzystory, rezystory, kondensatory, przekaźniki cewkowe i półprzewodnikowe, wyłączniki i wiele wiele innych...

Od lat specjalizujemy się także w sprzedaży, projektowaniu i montażu systemów telewizji przemysłowej. Oferujemy urządzenia analogowe oraz urządzenia oparte na technologii IP. Nasze systemy telewizji IP zabezpieczają obiekty muzealne, szkoły oraz zakłady przemysłowe. Duży asortyment oferowanych urządzeń oraz ich wysoka jakość gwarantują Państwu systemy na miarę XXI wieku. Cały oferowany sprzęt, zarówno analogowy jak i w systemie IP można zobaczyć w naszej siedzibie. Tu przygotowaliśmy dla Państwa specjalny regał ekspozycyjny na którym można sprawdzić wszystkie funkcje oferowanych urządzeń. Część urządzeń dostępna jest w zakładce urządzenia demo.

salaObecnie staramy się poszerzyć i wzmocnić współpracę z firmami instalatorskimi zajmującymi się systemami zabezpieczeń. Organizowanie szkoleń praktycznych prowadzonych przez nas, jak również przez pracowników technicznych firm, których urządzenia są w naszej ofercie, pomoc techniczna, oraz możliwość otrzymania urządzeń zastępczych na czas naprawy, to główne korzyści jakie mają firmy które z nami współpracują.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej Czytaj dalej...